Apraksts

Knosa – Lasiti

Knosas pils ir viena no lielākajiem arheoloģiskajiem atklājumiem un to noteikti ir vērts apskatīt. Minoānu laikā Knosa bija Krētas galvaspilsēta un Knosas pils bija visas salas administratīvais centrs. Jūsu ekskursijas vadītājs ar Jums atgriezīsies laikā, kad šeit valdīja karalis Minos, izskaidros Jums leģendas, kas saistās ar šo vietu. Balstoties uz grieķu mitoloģiju, Knosas pilī atradās arī slavenais labirints, kura izveidotājs Bija Dedalos. Dodoties pastaigā pa pilsdrupām, klausīsieties stāstā par minotauru, kuru uzveica Tēzejs ar Ariadnes palīdzību, kā arī iegūsiet jaunu informāciju par pirmo Eiropas civilizāciju.
Lasiti Plato ir līdzenums, kas atrodas 840 metru augstumā virs jūras līmeņa. Laiks šajā vietā ir apstājies, līdzenumu ieskauj vairāk nekā 20 mazi ciemati, kuros vēl joprojām tiek piekoptas īstās Krētas tradīcijas, daži no ciematiem ir vairāk nekā 500 gadus veci. Slavenākais ciemats Lasiti saucas Psihro. Tajā atrodas Zeva ala, kur saskaņā ar mitoloģiju dzimis spēcīgs grieķu dievs Zevs. Ala atrodas augstāk kalnā, pie kura var viegli piekļūt, un no šī punkta Jums pavērsies panorāmisks skats uz visu līdzenumu!

Rezervācija - Depozīta veikšana

Instrukcijas!

Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties sev vēlamo datumu kalendārā, datumi, kas ir iekrāsoti zaļā krāsā ir pieejami rezervācijām. Lai rezervētu vietu ekskursijā, ir jāveic depozīta maksājums - 10 EUR par katru pieaugušo un 5 EUR par katru bērnu.

Pirms veicat rezervāciju, lūdzu sazināties ar mums pa tālruni +37127035043 vai rakstot e-pastu uz info@apskatikretu.lv

Programma

Ekskursijas programma

  • Klosteris Kera. Viens no slavenākajiem sieviešu klosteriem Krētā, kurā atrodas Svētās Marijas ikona, kura saskaņā ar leģendu pati atgriezusies savā vietā, kad kāds nelabvēlis to vairākkārt ir mēģinājis nozagt.
  • Keramikas darbnīca. Tradicionāla darbnīca, kur Jums demonstrēs kā Krētā tiek veidoti keramiskie izstrādājumi.
  • Psihro ciemats. Laiks doties pastaigā uz Zeva alu, kur var aplūkot iespaidīgus stalaktīdus un stalakmīdus, kā arī iespēja nobaudīt kādu īpašu maltīti, kas veidota pēc Lasiti tradīcijām.

Ekskursija, ko mēs piedāvājam, ir ļoti intensīva. Programma ir izveidota tā, lai Jūs varētu uzzināt pēc iespējas vairāk par Minoānu civilizāciju, slaveno grieķu mitoloģiju, Krētas aizraujošo vēsturi, kā arī par pašiem krētiešiem un viņu tradīcijām. Ekskursiju īpaši rekomendējam tiem, kuri ir ļoti ieinteresēti vēsturē un mitoloģijā!

Cenas

Cenas:

  • Pieaugušie – 37€
  • Bērni (5 – 12 gadi) – 17€
  • Zīdaiņi (0 – 5 gadi) – bezmaksas

Cenā iekļauts:

  • Autobuss no un uz viesnīcu;
  • Ekskursijas vadītājs latviešu valodā

Papildu maksas:

  • Ieejas biļete Zeva alā – 6
  • Ieejas biļete Kera klosterī – 2

*Lūdzu sazināties ar mums pirms piesakaties ekskursijai!

sakumlapadesc

Mīti un vēsture šeit satiekās!