Apraksts

Zelta sala

Krisi sala, pazīstama arī kā zelta sala, ir neapdzīvota saliņa, kas atrodas tikai 15 kilometrus dienvidu virzienā no Krētas. Sala ir tikai piecus kilometrus gara un vienu kilometru plata. Salu ieskauj Lībijas jūra. Uz salas ir vairākas brīnišķīgas pludmales ar kristāltīru ūdeni un zeltainas krāsas smiltīm.
Sala ir dabas rezervāts, jo uz tās aug plašākais ciedru mežs Eiropā. Uz salas nav nekādas tūristiskas infrastruktūras, nav viesnīcu, veikalu utt., uz salas ir tikai maza kapela un mazs krodziņš.
Pateicoties tam, ka salu aizsargā programma “Daba 2000”, ir izdevies saglabāt salas patieso, nevainīgo būtību un izskatu, kā arī aizsargāt neskaitāmos gliemežvākus piekrastē un ciedru kokus, no kuriem daudzi ir vairāk nekā 200 gadus veci. Ciedru koki sasniedz 10 metru augstumu.

Rezervācija - Depozīta veikšana

Instrukcijas!

Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties sev vēlamo datumu kalendārā, datumi, kas ir iekrāsoti zaļā krāsā ir pieejami rezervācijām. Lai rezervētu vietu ekskursijā, ir jāveic depozīta maksājums - 10 EUR par katru pieaugušo un 5 EUR par katru bērnu.

Pirms veicat rezervāciju, lūdzu sazināties ar mums pa tālruni +37127035043 vai rakstot e-pastu uz info@apskatikretu.lv

Programma

Ekskursija uz zelta salu varētu būt lieliska alternatīva tiem, kuri vēlās pavadīt laiku paradīzes pludmalē.
Autobusa brauciens līdz ostai Iera Petra – tikai viena stunda un 20 min, brauciens ar kuģi – viena stunda.
Ekskursijas programma ir atkarīga no Jums pašiem! Ko Jūs varētu darīt uz šīs salas? Iespējams absolūti neko un varbūt tāds arī ir mērķis lieliskai atpūtai prom no civilizācijas, trokšņiem, ikdienas steigas un burzmas. Jums uz salas ir aptuveni četras stundas brīvā laika, protams, galvenā nodarbe ir sauļošanās, taču varu ieteikt doties pastaigā cauri ciedru mežam, iemūžināt vēl neredzētus skatus! Uz šo ekskursiju droši varat ņemt līdzi niršanas masku, lai varētu apbrīnot skaistos gliemežvākus jūras dziļumā.

Cenas

  • Pieaugušie – 55€
  • Bērni (5–12 gadi) – 27€
  • Zīdaiņi (0–5 gadi) – bezmaksas

Cenā iekļauts:

  • Autobuss no un uz viesnīcu;
  • Biļetes uz kuģi;
  • Pusdienas uz kuģa;
  • Ekskursijas vadītājs latviešu valodā

Papildu maksas: 1€ – tūristu nodoklis

sakumlapadesc

Ķeram sauli uz neapdzīvotas salas!