Apraksts

Zelta sala

Krisi sala, pazīstama arī kā zelta sala, ir neapdzīvota saliņa, kas atrodas tikai 15 kilometrus dienvidu virzienā no Krētas. Sala ir tikai piecus kilometrus gara un vienu kilometru plata. Salu ieskauj Lībijas jūra. Uz salas ir vairākas brīnišķīgas pludmales ar kristāltīru ūdeni un zeltainas krāsas smiltīm.
Sala ir dabas rezervāts, jo uz tās aug plašākais ciedru mežs Eiropā. Uz salas nav nekādas tūristiskas infrastruktūras, nav viesnīcu, veikalu utt., uz salas ir tikai maza kapela un mazs krodziņš.
Pateicoties tam, ka salu aizsargā programma “Daba 2000”, ir izdevies saglabāt salas patieso, nevainīgo būtību un izskatu, kā arī aizsargāt neskaitāmos gliemežvākus piekrastē un ciedru kokus, no kuriem daudzi ir vairāk nekā 200 gadus veci. Ciedru koki sasniedz 10 metru augstumu.

Rezervācija - Depozīta veikšana

Instrukcijas!

Izvēlieties jums interesējušo ekskursijas datumu uzklikšķinot uz datuma kalendārā (zaļā krāsā(Pieejams)). Pēc ekskursijas datuma izvēles lejā atvērsies logs ar talākām instrukcijām, lai veiktu rezervāciju! Lai veiktu rezervāciju ir nepieciešams veikt depozītu mūsu mājas lapā - 10€ par katru pieaugušo un 5€ par katru bērnu, kas piedalīsies ekskursijā. Veiktais depozīts tiek atskaitīts no ekskursijas kopsummas. Ja jūs vēlaties pieteikt ekskursiju un maksāt ar tiešu bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā, lūdzu zvaniet: LV (+371)270 35 043 | GR (+30)694 538 0592

Lai rezervētu Santorini ekskursiju, lūdzu sazinaties ar mums nosūtot ziņu, e-pastu, vai arī zvanot mums LV (+371)270 35 043 | GR (+30)694 538 0592, paldies! :)

Programma

Ekskursija uz zelta salu varētu būt lieliska alternatīva tiem, kuri vēlās pavadīt laiku paradīzes pludmalē.
Autobusa brauciens līdz ostai Iera Petra – tikai viena stunda un 20 min, brauciens ar kuģi – viena stunda.
Ekskursijas programma ir atkarīga no Jums pašiem! Ko Jūs varētu darīt uz šīs salas? Iespējams absolūti neko un varbūt tāds arī ir mērķis lieliskai atpūtai prom no civilizācijas, trokšņiem, ikdienas steigas un burzmas. Jums uz salas ir aptuveni četras stundas brīvā laika, protams, galvenā nodarbe ir sauļošanās, taču varu ieteikt doties pastaigā cauri ciedru mežam, iemūžināt vēl neredzētus skatus! Uz šo ekskursiju droši varat ņemt līdzi niršanas masku, lai varētu apbrīnot skaistos gliemežvākus jūras dziļumā.

Cenas

  • Pieaugušie – 55€
  • Bērni (5–12 gadi) – 27€
  • Zīdaiņi (0–5 gadi) – bezmaksas

Cenā iekļauts:

  • Autobuss no un uz viesnīcu;
  • Biļetes uz kuģi;
  • Pusdienas uz kuģa;
  • Ekskursijas vadītājs latviešu valodā

Papildu maksas: 1€ – tūristu nodoklis

sakumlapadesc

Ķeram sauli uz neapdzīvotas salas!